A gyászoló család értesíti a rokonokat, ismerősöket és a város lakosságát, hogy Horváth Gyuláné született: Farkas Margit temetése június 19-én, szerdán délután 13:30 órakor lesz a Verpeléti temetői ravatalozóból, a gyászmise délelőtt 8:00 órakor lesz a Verpeléti Római Katolikus Templomban |A gyászoló család értesíti a rokonokat, ismerősöket és a város lakosságát, hogy Csór Miklósné született: Csank Magdolna temetése június 20-án, csütörtökön délután 16:00 órakor lesz a Verpeléti temetői ravatalozóból, a gyászmise előtte 15:00 órakor lesz a Verpeléti Római Katolikus Templomban |dr Kertész Gábor fogorvos értesíti a lakosságot, hogy június 19. szerdai rendelés június 21-én pénteken 8-tól 9.30-ig lesz megtartva. |AZ EGÉSZ EGÉSZSÉGHÁZ TERÜLETÉN KÖTELEZŐ A MASZK HASZNÁLATA! A FELNŐTT HÁZIORVOSI, FOGORVOSI ÉS A GYERMEKORVOSI RENDELŐBEN IS!

Meghívó Idősek Napjára!

Kedves Verpeléti Szépkorúak!

Gondolták volna, hogy Magyarországon minden ötödik ember időskorúnak számít, vagyis már betöltötte a hatvanadik életévet?

Ezért feladatunk és kötelességünk is egyben, hogy méltóságteljes öregkora, feladata, szerepe, helye legyen a társadalomban minden idősödő embernek. Ugyanakkor legfontosabb mégiscsak az emberi kapcsolatok erőssége, a kis közösségeink megtartó ereje.

Az Idősek Napja nem lehet soha csak egynapos ünnep!

Az idősek megbecsülését, a velük való törődést szívünkből fakadó kötelességünknek tartjuk életünk során. És minden minőségünkben: gyerekként, szülőként, nagyszülőként, szakemberként.

Köszönettel tartozunk Önöknek azért, hogy verítékükkel, könnyeikkel, szorgalmas munkájukkal, áldozattal a nehéz időkben megteremtették és biztosították nekünk, fiatalabbaknak, gyermekeiknek, unokáiknak, hogy tanulhassunk, dolgozhassunk, gyarapodhassunk, és nyomdokukba léphessünk.

Köszönjük, hogy küzdöttek értünk, hogy vállalták mindazt, amit a sors az Önök korosztályára mért. Az időskor egy nagyon fontos életszakasz, ajándék annak, aki meg tudja élni lényegét. Ez a lényeg pedig, hogy az kerül előtérbe, ami számít, és ami igazán értékes! A szeretni-tudás, a türelem, a megértés művészetének birtokosai Önök, ezekhez szükségesek a személyes kapcsolatok, a közösségek.

Köszönjük mindazokat az értékeket, amelyeket Önök megőriztek és mindazt, amivel minket felvérteznek és gazdagítanak!

Ezen gondolatok jegyében ünnepeljük meg Verpeléten a Petőfi Sándor Közösségi Ház és Könyvtárban 2023. október 2-án (hétfő) 16 órai kezdettel az

IDŐSEK VILÁGNAPJÁT

Már hagyomány, hogy ezen az ünnepségen külön köszöntjük településünk legidősebb urát és hölgyét.

A jó hangulatról, közös nótázásról a Pesti Zenés Színpad művészei: Szász Kati és Kóbor Tamás gondoskodnak. A műsor után vacsorát szolgálunk fel.

Kérem vegyék szívesen meghívásunkat és tiszteljenek meg bennünket jelenlétükkel, hogy az év ezen napján méltóképpen ünnepelhessük Verpelét szépkorúit!

                                                                                               Farkas Sándor

                                                                                                polgármester

idn

Polgármesteri köszöntő

polg

Tisztelt Látogató! Kedves Érdeklődő!

“Szeretettel köszöntöm Verpelét város honlapján, a bor és nóta falujában!”

Köszönöm, hogy érdeklődik városunk iránt, köszönöm, hogy megtisztel figyelmével. Jó szívvel ajánlom Internetes oldalainkat, amelyeken igyekeztünk bemutatni minden olyan információt, lehetőséget, látnivalót, amelyet fontosnak véltünk tudatni a világgal, benne Önnel is.

Bővebben

Kapcsolat

Polgármesteri Hivatal

3351 Verpelét, Kossuth Lajos út 73.

 

Ügyfélfogadás

Hétfő Nincs ügyfélfogadás
Kedd 7.30-12.00 és 12.30-16.00
Szerda Nincs ügyfélfogadás
Csütörtök 7.30-12.00 és 12.30-16.00
Péntek 7.30-13.30

 

Telefonszámok

Titkárság +36 36 559 300
Polgármester +36 36 559 302
Jegyző +36 36 559 301
Gyermekjóléti
szolgálat
+36 36 559 304
Alapellátási Központ
(idősek otthona)
+36 36 359 129

 

Közérdekű telefonszámok

Mentők 104
Tűzoltók 105
Rendőrség 107

 

Polgári Védelem – Körzeti megbízottak

Linkecs Patrik (70) 974 4020
Szabó Péter (70) 632 2973

 

AGRIA Ügyelet

tel: 06-36-314-104

Keresés

©2024 Verpelét Város

Keresés